Značka: ADC Blackfire

Borderlands: Mr. Torgue a jeho Aréna drsňáctví

2 999 Kč
Skladem

Borderlands: Mr. Torgue a jeho Aréna drsňáctví

Je nejen hra, je to vstupenka do světa, kde jste hrdinou vlastní epické ságy. Ponořte se do kooperativního dobrodružství, kde spolupráce s kamarády vám umožní překonat hordy banditů a příšer, které jsou stejně nebezpečné, jako jsou výstřední. Každý zápas v aréně je nejen bojem o přežití, ale i o potlesk publiku žádajícího stále větší adrenalinovou zábavu.

Počet hráčů Věk Herní doba Náročnost
1 - 4 14+ 90+ Střední
Kategorie: Společenské hry
Hmotnost: 2 kg
Základní hra / rozšíření: Základní hra
Jazyk hry: Český
Jazyk Pravidel: Český

Borderlands: Mr. Torgue a jeho Aréna drsňáctví

Vstupte do světa, kde každá střela počítá a každý výbuch odhaluje vaši cestu k slávě. Borderlands: Mr. Torgue a jeho Aréna drsňáctví je nejen hra, je to vstupenka do světa, kde jste hrdinou vlastní epické ságy. Ponořte se do kooperativního dobrodružství, kde spolupráce s kamarády vám umožní překonat hordy banditů a příšer, které jsou stejně nebezpečné, jako jsou výstřední. Každý zápas v aréně je nejen bojem o přežití, ale i o potlesk publiku žádajícího stále větší adrenalinovou zábavu.

Adrenalinová zábava ve společnosti přátel

Nikdy nejste sami v aréně, kde každý krok může znamenat rozdíl mezi vítězstvím a prohrou. Borderlands: Mr. Torgue a jeho Aréna drsňáctví přináší vzrušení z týmové taktiky a vzájemné pomoci. Sestavte tým lovce odměn a společně stanete proti výzvám, které pro vás Mr. Torgue připravil. Spojte své síly, rozdělte si role a staňte se legendami arény. Každý scénář je krokem k vytouženému triumfu a každá vítězná strategie vás přibližuje k titulu šampionů.

Stvořeni pro slávu

Prostředí plné nebezpečí, výzev a nečekaných zvratů vyžaduje hrdiny, kteří jsou připraveni čelit jakémukoliv protivníkovi. V Borderlands: Mr. Torgue a jeho Aréna drsňáctví se nejen prokážete v boji, ale také v strategii a předvídání. Každá poražená vlna nepřátel je odrazem vaší odvahy a každý získaný sponzor je důkazem vaší slávy. Nenechte si ujít příležitost ukázat sebe a celému světu, že jste narozeni být šampiony.

     

Unboxing

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: