Značka: Mindok

Kronika zločinu: 2400

759 Kč
Skladem
Počet hráčů Věk Herní doba Náročnost
 1 - 4 12+ 90+ Střední
Kategorie: Společenské hry
Hmotnost: 1 kg
Základní hra / rozšíření: Základní hra
Jazyk hry: Český
Jazyk Pravidel: Český

Kronika zločinu: 2400

Píše se rok 2400, jsi Kalia Lavel. Kdysi jsi toužila bojovat coby elitní kyberagentka se zločinem. Rychle se ovšem ukázalo, že korporátu, pro který jsi pracovala, záleželo jen a pouze na výdělku. Podala jsi tedy výpověď a vzdala se výsad jednotek BelCor. Bez odznaku a kyberiplantátů teď musíš zločiny vyšetřovat na vlastní pěst.

Kronika zločinu 2400 je samostatně hratelná kooperativní hra o vyšetřování zločinů. Pomocí unikátní technologie Scan & Play, která propojuje zážitek z deskové hry s hrou digitální, se vám otevře řada poutavých příběhů. Všechny případy budete řešit se stejnou sadou herního materiálu. Vyslýchejte podezřelé, sbírejte důkazy a najděte pachatele v určeném časovém limitu!

Vyšetřování v městě budoucnosti bude plné napínavých zvratů. Kdo je člověk a kdo android? Kdo se skrývá za avatary ve virtuální realitě? Komu je možné věřit a komu nikoliv? Město budoucnosti skrývá pod blískavými neony vyostřené sociální konflikty a boj o moc mezi jednotlivými gangy i politickými extrémisty. Připravte se na náročné úkoly a těžká rozhodnutí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: