Novinka
Značka: ADC Blackfire

Svatyně: Strážce věků – Krajiny soumraku

469 Kč
Skladem

Svatyně: Strážce věků – Krajiny soumraku

Vstupte do temného a mystického světa Elnerth, kde se v éře strážců věků odehrávají nejen války, ale i zázraky. "Svatyně: Strážce věků – Krajiny soumraku" je více než jen hra, je to cesta za dobrodružstvím, kde každý váš krok může znamenat rozdíl mezi vítězstvím a porážkou.

Počet hráčů Věk Herní doba Náročnost
1 - 2 14+ 30+ Snadná
Kategorie: Společenské hry
Hmotnost: -
Základní hra / rozšíření: Základní hra
Jazyk hry: Český
Jazyk Pravidel: Český

Svatyně: Strážce věků – Krajiny soumraku

Vstupte do temného a mystického světa Elnerth, kde se v éře strážců věků odehrávají nejen války, ale i zázraky. "Svatyně: Strážce věků – Krajiny soumraku" je více než jen hra, je to cesta za dobrodružstvím, kde každý váš krok může znamenat rozdíl mezi vítězstvím a porážkou. Vyberte si ze šesti frakcí a staňte se legendou, která ovládá energii předků a usměrňuje ji k vytvoření neporazitelné armády učedníků.

Mistr strategie a taktiky

Jako strážce věků budete muset prokázat strategické myšlení, abyste přemohli své soupeře a zničili jejich svatyně. Každá frakce nabízí unikátní schopnosti a vyžaduje odlišný přístup k vítězství. Vaše rozhodnutí, ať už se jedná o výběr správného mistra nebo chytré rozmístění učedníků, povedou vaši frakci k slávě.

Magická atmosféra Elnerthu

"Svatyně: Strážce věků – Krajiny soumraku" vás pohltí svou atmosférou plnou magie a starobylých legend. Grafika a herní prvky jsou navrženy tak, aby vás vtáhly do světa, kde každý kámen a každý strom vypráví příběh. Užijte si hru plnou vizuálních efektů a zvukových nahrávek, které vás zcela pohltí a nenechají vás jen tak odejít.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: