Značka: ADC Blackfire

Svatyně: Strážce věků – Krajiny úsvitu

469 Kč
Objednáno

Svatyně: Strážce věků – Krajiny úsvitu

Vstupte do temných zákoutí Elnerthu, fantastického světa, kde se odvěké války prolínají s nevídanými zázraky. Svatyně: Strážce věků – Krajiny úsvitu vás zavede do éry Strážců věků, kdy každý bojovník usiluje o uchování své esence a energie předků

Počet hráčů Věk Herní doba Náročnost
1 - 2 14+ 30+ Snadná
Kategorie: Společenské hry
Hmotnost: -
Základní hra / rozšíření: Základní hra
Jazyk hry: Český
Jazyk Pravidel: Český

Svatyně: Strážce věků – Krajiny úsvitu

Vstupte do temných zákoutí Elnerthu, fantastického světa, kde se odvěké války prolínají s nevídanými zázraky. Svatyně: Strážce věků – Krajiny úsvitu vás zavede do éry Strážců věků, kdy každý bojovník usiluje o uchování své esence a energie předků. A právě tyto vzácné esence můžete jako Strážce ovládat, usměrňovat je prostřednictvím svatyní a využívat je k ovládnutí magického umění.

Zvolte Svou Frakci

Vydejte se na cestu plnou strategie a taktického rozhodování. Zvolte si jednu ze šesti jedinečných frakcí a prožijte příběh vašeho mistra, legendárního bojovníka zvoleného pro jeho věrnost a neobyčejný talent. Každá frakce má své specifické schopnosti a styl hry, které mohou zásadně ovlivnit průběh a výsledek každé bitvy.

Vytvořte Neporazitelnou Armádu

Sestavte silnou armádu učedníků a použijte jejich sílu k ničení svatyní vašich soupeřů. Každý učedník je jedinečný a přidává do vaší armády nové elementy síly a strategie. Vaším konečným cílem je zvítězit nad ostatními Strážci a stát se tak nesporným vládcem věků.

Toto kapesní balení Krajiny úsvitu obsahuje balíčky frakcí Thannenů, Antarů a Gantů. Zvolte si svou frakci a ponořte se do světa karetní hry Svatyně: Strážci věků.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: