Novinka
Značka: REXhry

Kacíř - kompletní herní sada

2 259 Kč
Skladem

Kacíř - kompletní herní sada

Kacíř: Zkáza Roanoke nabízí intenzivní zážitek plný taktických rozhodnutí a napětí. Vstupte do role lovce čarodějnic nebo čarodějnice a prožijte příběh plný intrik a lstí. Každé kolo vyžaduje promyšlenou strategii a schopnost předvídat kroky soupeře.

Počet hráčů Věk Herní doba Náročnost
2 12+ 60+ Střední

 

Kategorie: Společenské hry
Hmotnost: -
Základní hra / rozšíření: Základní hra / rozšíření
Jazyk hry: Český
Jazyk Pravidel: Český

 

Kacíř - kompletní herní sada

Kacíř: Zkáza Roanoke nabízí intenzivní zážitek plný taktických rozhodnutí a napětí. Vstupte do role lovce čarodějnic nebo čarodějnice a prožijte příběh plný intrik a lstí. Každé kolo vyžaduje promyšlenou strategii a schopnost předvídat kroky soupeře. Budete-li hrát za čarodějnice, vaším úkolem je dokončit rituál a ovládnout osadu Roanoke. Jako lovec se pokusíte odhalit pravou identitu čarodějnice. Kdo z vás má lepší strategii a přemůže svého protihráče?

Výpravná Grafika a Atmosféra

Otevřete herní sadu Kacíř a ponořte se do temné atmosféry koloniální Ameriky. Každá karta je mistrovským dílem, které vypráví svůj příběh. Detailní ilustrace a promyšlený design karet vás vtáhnou do světa plného magie a nebezpečí. Herní sada je tak nejen zábavná, ale i vizuálně působivá, a stane se ozdobou každého herního večera.

Hra pro Dva s Hloubkou Příběhu

Kacíř: Zkáza Roanoke je ideální volbou pro dva hráče, kteří hledají hru s hloubkou a příběhem. Prožijte spolu s přáteli chvíle plné napětí a vzrušení, které vám tato asymetrická karetní hra nabízí. Každá partie je jedinečná díky rozmanitým taktikám a nepředvídatelným situacím, které hra přináší. Připravte se na duel, jehož výsledek nikdy není jistý.

Unboxing

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: