Novinka
Značka: REXhry

Král trpaslíků

439 Kč
Skladem

Král trpaslíků

Vstupte do světa, kde každé kolo nabízí novou výzvu a strategii. Král trpaslíků je nejenom štychová karetní hra, ale také hra plná taktických rozhodnutí, kde se musíte přizpůsobovat stále se měnícímu způsobu bodování. Ukažte své schopnosti plánování a adaptace, když si vyberete správnou karetní kombinaci, která vám zajistí vítězství.

Počet hráčů Věk Herní doba Náročnost
3 - 5 10+ 40+ Snadná
Kategorie: Společenské hry
Hmotnost: 0,3 kg
Základní hra / rozšíření: Základní hra
Jazyk hry: Český
Jazyk Pravidel: Český

Král trpaslíků

Vstupte do světa, kde každé kolo nabízí novou výzvu a strategii. Král trpaslíků je nejenom štychová karetní hra, ale také hra plná taktických rozhodnutí, kde se musíte přizpůsobovat stále se měnícímu způsobu bodování. Ukažte své schopnosti plánování a adaptace, když si vyberete správnou karetní kombinaci, která vám zajistí vítězství. S každým novým úkolem se hra stává záhadnější a soupeření napínavější.

Speciální Karty, Které Rozhodnou Partii

Král trpaslíků přináší do hry speciální karty, které mohou zcela změnit průběh hry. Tyto karty přidávají prvek překvapení a umožňují hráčům obrátit situaci ve svůj prospěch. Připravte se na nečekané zvraty a použijte tyto mocné karty k tomu, abyste převezli své protihráče a stanuli na čele jako pravý Král trpaslíků.

Nekonečná Zábava pro Každý Věk

Král trpaslíků je perfektní hrou pro rodinná setkání nebo večery s přáteli. Její pravidla jsou dostatečně jednoduchá pro děti a zároveň nabízejí dostatek hloubky pro dospělé hráče. Tato hra zaručuje hodiny zábavy a je šancí sdílet vzrušení a radost z hraní s blízkými.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: