Novinka
Značka: REXhry

Kacíř: Za palisádami - Rozšíření

569 Kč
Skladem

Kacíř: Za palisádami - Přírodní Moc vs. Lovci Čarodějnic

Objevte nezkrotnou sílu přírody s rozšířením Kacíř: Za palisádami. Ponořte se do hlubin lesů, kde čarodějnice čerpá svou moc z tajemných zákoutí a nechává zemi kvést nebo hýbat podle své vůle.

Počet hráčů Věk Herní doba Náročnost
2 14+ 60+ Střední
Kategorie: Společenské hry
Hmotnost: -
Základní hra / rozšíření: Rozšíření
Jazyk hry: Český
Jazyk Pravidel: Český

Kacíř: Za palisádami - Rozšíření

Objevte nezkrotnou sílu přírody s rozšířením Kacíř: Za palisádami. Ponořte se do hlubin lesů, kde čarodějnice čerpá svou moc z tajemných zákoutí a nechává zemi kvést nebo hýbat podle své vůle. Tento mechanismus zhouby otevírá dveře k novým strategiím a přináší vzrušující momenty plné napětí do každé hry.

Hra Očisty a Přežití

Vstupte do světa, kde každý tah může znamenat rozdíl mezi životem a smrtí. Mechanismus očisty poskytuje lovci nástroje potřebné k odhalení a zneškodnění čarodějnice. S každým novým tahem cítíte, jak se vám naskýtají nové možnosti a jak se vaše šance na vítězství zvětšují.

Nové Scénáře a Postavy

Rozšíření Kacíř: Za palisádami je nejen o nových mechanismech, ale také o rozšíření příběhu a herního světa. Čtyři nové scénáře a nové karty vesničanů přidávají další vrstvu ke komplexnímu zážitku. Každá hra je unikátní díky nekonečným kombinacím taktik a plánů, které můžete vymyslet.

Rozšíření ke hře: Kacíř: Zkáza Roanoke

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: