Novinka
Značka: REXhry

Kacíř: Souboje myslí - Rozšíření

199 Kč
Skladem

Kacíř: Souboje myslí - Přemýšlej, plánuj, vítěz!

Probuďte stratega ve vás s rozšířením "Kacíř: Souboje myslí" a vstupte do světa, kde každá karta může znamenat rozdíl mezi vítězstvím a porážkou. Toto malé, ale významné rozšíření pro oblíbenou karetní hru "Kacíř: Zkáza Roanoke" přináší do vašich her 32 nových karet – 16 pro čarodějnici a 16 pro lovce.

Počet hráčů Věk Herní doba Náročnost
2 12+ 60+ Střední
Kategorie: Společenské hry
Hmotnost: -
Základní hra / rozšíření: Rozšíření
Jazyk hry: Český
Jazyk Pravidel: Český

Kacíř: Souboje myslí - Rozšíření

Probuďte stratega ve vás s rozšířením "Kacíř: Souboje myslí" a vstupte do světa, kde každá karta může znamenat rozdíl mezi vítězstvím a porážkou. Toto malé, ale významné rozšíření pro oblíbenou karetní hru "Kacíř: Zkáza Roanoke" přináší do vašich her 32 nových karet – 16 pro čarodějnici a 16 pro lovce. S novými kartami přicházejí nové taktiky, léčky a možnosti, jak přelstít vašeho protivníka. Zkuste nové kombinace a odhalte skryté potenciály každé karty.

Nová Dimenze Strategie

Každá karta v "Souboje myslí" má svou unikátní sílu a použití, což znamená, že žádná dvě hry nebudou stejné. S tímto rozšířením se vaše partie "Kacíře" stanou ještě spletitějšími a napínavějšími. Přemýšlejte dopředu, plánujte své tahy a přizpůsobte svou hru neustále se měnícím podmínkám. Ukažte svým protihráčům, že právě vy jste mistr taktiky a strategie.

Neomezené Možnosti Hraní

S "Kacíř: Souboje myslí" se nikdy nesetkáte s nudou. Rozšíření přináší nespočet možností, jak si hru přizpůsobit. Míchejte a kombinujte nové karty s původními a vytvořte si tak herní zážitek na míru. Ať již převládne čarodějnická magie nebo nekompromisní lovectví, jisté je, že každá hra bude vzrušujícím soubojem intelektu.

Rozšíření ke hře: Kacíř: Zkáza Roanoke

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: