Novinka
Značka: REXhry

Kacíř: Předkové - Rozšíření

289 Kč
Skladem

Kacíř: Předkové - Tajemství Předků

Přineste nový rozměr vašim večerům plným strategie a intrik s rozšířením Kacíř: Předkové. Obohaťte svou oblíbenou karetní hru Kacíř: Zkáza Roanoke o 60 nových karet, včetně 21 nevídaných karet vesničanů.

Počet hráčů Věk Herní doba Náročnost
2 14+ 60+ Střední
Kategorie: Společenské hry
Hmotnost: -
Základní hra / rozšíření: Rozšíření
Jazyk hry: Český
Jazyk Pravidel: Český

Kacíř: Předkové - Rozšíření

Přineste nový rozměr vašim večerům plným strategie a intrik s rozšířením Kacíř: Předkové. Obohaťte svou oblíbenou karetní hru Kacíř: Zkáza Roanoke o 60 nových karet, včetně 21 nevídaných karet vesničanů. Každá partie se nyní stane ještě osobitější a napínavější. S novými charaktery přichází nekonečné možnosti, jak překvapit své protihráče a přizpůsobit si hru přesně k vašemu stylu.

Výzvy plné Napětí

Zažijte výjimečné chvíle plné napětí s 7 zbrusu novými scénářovými kartami. Každá karta přináší unikátní výzvu a nutí hráče přemýšlet strategicky. Předkové rozšíření přináší svěží vítr do hry a zaručuje, že žádná hra nebude stejná. Vyzkoušejte nové scénáře a ukážte svou přizpůsobivost a taktické dovednosti.

Strategická Rozmanitost

Rozšíření Kacíř: Předkové je mistrovským dílem pro každého, kdo miluje hloubku a rozmanitost ve hře. S novými kartami přichází také nové strategie a možnosti, jak si hru užít. Nechte se pohltit strategickými možnostmi, které toto rozšíření nabízí, a prohlubte své herní zážitky.

Rozšíření ke hře: Kacíř: Zkáza Roanoke

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: