Předobj.
Značka: REXhry

Kacíř: Dávné soudy - Rozšíření

199 Kč
Objednáno

Kacíř: Dávné soudy - Objevte Rozšíření Kacíř: Soudy

Představte si, že jste v temných koutech středověkého města, kde každý stín může skrývat čarodějnici nebo lovce. "Kacíř: Dávné soudy" přináší do vašeho stolu právě tuto atmosféru plnou napětí a taktiky.

Počet hráčů Věk Herní doba Náročnost
2 12+ 60+ Střední
Kategorie: Společenské hry
Hmotnost: -
Základní hra / rozšíření: Rozšíření
Jazyk hry: Český
Jazyk Pravidel: Český

Kacíř: Dávné soudy - Rozšíření

Představte si, že jste v temných koutech středověkého města, kde každý stín může skrývat čarodějnici nebo lovce. "Kacíř: Dávné soudy" přináší do vašeho stolu právě tuto atmosféru plnou napětí a taktiky. S tímto rozšířením pro karetní hru "Kacíř: Zkáza Roanoke" obdržíte 32 karet, které rozšíří vaše strategické možnosti. Jako lovec se naučíte nové finty, jak rozluštit záhady a odhalit čarodějnice, zatímco jako čarodějnice objevíte chytřejší způsoby, jak zůstat nepolapitelní.

Strategická hloubka pro mistrovské tahy

Každá karta v rozšíření "Kacíř: Dávné soudy" přináší nový rozměr a strategii do vaší hry. Zda jste zkušený hráč nebo teprve začínáte, oceníte, jak rozšíření obohacuje zážitek z hry. Připravte se na nepředvídatelné obraty a promyšlené kroky, které mohou znamenat rozdíl mezi vítězstvím a prohrou. V této hře není nic, co by mohlo být ponecháno na náhodě.

Nejen hra, ale i umělecké dílo

Karty "Kacíř: Dávné soudy" nejsou pouze prostředkem k hraní – jsou také vizuálními skvosty. Každá karta je ilustrována s ohledem na detail a atmosféru, která vás vtáhne do světa plného mystiky a starých pověr. Tato hra je tak ideálním dárkem pro milovníky historie, fantasy a kvalitních ilustrací.

Rozšíření ke hře: Kacíř: Zkáza Roanoke

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: