Novinka
Značka: Mytago

Návrat do Ohňové hory

379 Kč
Skladem

Návrat do Ohňové hory - Příběh plný magie a dobrodružství

Připravte se na cestu plnou nástrah a magie s knihou "Návrat do Ohňové hory", kde se napůl stáváte vypravěčem, napůl hrdinou. V tomto pokračování legendární série Fighting Fantasy se ponoříte do světa temných jeskyní a zrádných pastí.

Autor Ilustrace Vazba ISBN
Ian Livingstone Russ Nicholsson Vázaná 9788088501138
Kategorie: Gamebook / Knihy / Komiks
Počet stran: 192
Formát: 110 x 160

Návrat do Ohňové hory

Připravte se na cestu plnou nástrah a magie s knihou "Návrat do Ohňové hory", kde se napůl stáváte vypravěčem, napůl hrdinou. V tomto pokračování legendární série Fighting Fantasy se ponoříte do světa temných jeskyní a zrádných pastí. Čaroděj Zagor se vrátil a jen vy můžete zastavit jeho zlovolnou říši. Přečtěte si příběh, který vás vtáhne do světa nespoutané fantazie a kde každé vaše rozhodnutí ovlivní osud Ohňové hory.

Obnovte Legendu, Zastavte Zlo

"Návrat do Ohňové hory" není jen obyčejnou knihou. Je to brána do světa, kde jediným klíčem je vaše odvaha a rozhodnost. S každou stránkou se hráč stává součástí odvěkého boje mezi dobrem a zlem. Nalaďte se na vlnu dobrodružství a objevte tajemství, která skrývá každý zákoutí tohoto nehostinného místa. Nechte se pohltit příběhem, který žije a dýchá s vaším každým rozhodnutím.

Magie a Moc v Každé Stránce

Vstupte do světa, kde magie ovládá elementy a temná moc číhá za každým rohem. "Návrat do Ohňové hory" vám umožní prožít vzrušení z čtení na zcela nové úrovni. Ovládněte kouzla a čeřte mečem proti nestvůrám, které brání Zagora v jeho plánech na nadvládu. Příběh, který je zároveň hrou, vás vtáhne do světa plného výzev, kde je každá stránka zároveň krokem na cestě k dobrodružství.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: