Novinka Tip
Značka: CREW

One Piece 1: Romance Dawn - Dobrodružství začíná

219 Kč
Skladem

One Piece: Začátek Dobrodružství

Představte si, že se můžete plavit po nesmírných mořích, prozkoumat neznámé ostrovy a poklady, které skrývají. "One Piece 1: Romance Dawn - Dobrodružství začíná" je prvním krokem na této cestě plné dobrodružství.

Autor Ilustrace Vazba ISBN
Eiičiró Oda Eiičiró Oda Brožovaná 9788076795648

 

Kategorie: Manga
Počet stran: 212
Formát: 128 × 182

One Piece: Začátek Dobrodružství

Představte si, že se můžete plavit po nesmírných mořích, prozkoumat neznámé ostrovy a poklady, které skrývají. "One Piece 1: Romance Dawn - Dobrodružství začíná" je prvním krokem na této cestě plné dobrodružství. Užijte si příběh Luffyho, mladého muže s velkým snem stát se králem pirátů. Objevte svět plný naděje, odvahy a nekonečných možností. Tato kniha je bránou k fantazii, kde každý může najít svého vnitřního piráta a vydat se za slávou.

Naleznete Legendární Poklad

"One Piece" není jen příběh, je to cesta za legendárním pokladem, který po sobě zanechal Gold Roger. Každá stránka je mapou vedoucí k tomuto mýtickému bohatství. S touto knihou se stanete součástí honby za One Piecem, cestujete společně s Luffym a jeho posádkou a zažijete napínavé bitvy a nečekaná spojenectví. Chopte se možnosti žít život plný dobrodružství a získejte poklad, o němž jste vždy snili.

Inspirace Pro Novou Generaci

"One Piece" je více než příběh - je to inspirace pro miliony fanoušků po celém světě. S tímto svazkem nejenže začínáte svou cestu, ale také se připojujíte ke komunitě, která sdílí vášeň pro dobrodružství a objevování nových horizontů. Naplňte srdce odvahou a nechte se unést příběhem, který ukazuje, že sny mohou být dosažitelné. Připojte se k Luffymu a objevte sílu přátelství a odhodlání.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: