Novinka
Značka: REXhry

Příval temnoty: Zkáza nebes - Rozšíření

1 499 Kč
Momentálně nedostupné

Příval temnoty: Zkáza nebes - Odhalte Tajemství Nebes

Vstupte do světa, kde se temnota snoubí s hrdinstvím, a prozkoumejte tajemství zkázy nebes. "Příval temnoty: Zkáza nebes" je rozšíření, které vaše dobrodružství v "Příval temnoty" posune na zcela novou úroveň.

Počet hráčů Věk Herní doba Náročnost
1 - 6 14+ 120+ Střední
Kategorie: Společenské hry
Hmotnost: 1,9 kg
Základní hra / rozšíření: Rozšíření
Jazyk hry: Český
Jazyk Pravidel: Český

Příval temnoty: Zkáza nebes - Rozšíření

Vstupte do světa, kde se temnota snoubí s hrdinstvím, a prozkoumejte tajemství zkázy nebes. "Příval temnoty: Zkáza nebes" je rozšíření, které vaše dobrodružství v "Příval temnoty" posune na zcela novou úroveň. S novými scénáři a úrovněmi, které otestují vaše strategické myšlení a taktické dovednosti, vás toto rozšíření zavede na cestu plnou nebezpečí a záhad. Připravte se na to, že se stanete hrdinou své vlastní epické ságy.

Vylepšete své postavy

Když se temnota shlukuje na obzoru, je načase vylepšit své postavy a připravit se na nadcházející výzvy. "Příval temnoty: Zkáza nebes" přináší rozmanité možnosti, jak zdokonalit vaše hrdiny. Každá úroveň vám dává příležitost k vylepšení a rozšíření vašich schopností, což je nezbytné pro překonání nástrah a odhalení příčin zkázy nebes. Toto rozšíření je klíčem k tomu, abyste mohli své protivníky nejen přežít, ale především přemoci.

Nové příběhy a scénáře

Prozkoumejte nové scénáře, které otevírají dveře k dosud nevídaným příběhům a legendám. "Příval temnoty: Zkáza nebes" vás zavede do hlubin temnoty, kde se skrývají odpovědi na otázky, jež sužovaly vaše myšlenky. Jaké tajemství se skrývá za zkažeností nebes? Jaké nebezpečí číhá ve stínech? Jen nejodvážnější a nejprozíravější dobrodruzi mohou odhalit pravdu a zachránit svět před hrozbou, která se valí z temnot.

Rozšíření ke hře: Příval temnoty Plameny pekelné

     

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: