Novinka
Značka: Mytago

Zvol Cthulhu: Volání Cthulhu

229 Kč
Skladem

Gamebook Zvol Cthulhu: Volání Cthulhu

Vítejte ve světě temnoty a záhad, ve světě Zvol Cthulhu: Volání Cthulhu! Tento gamebook vás zavede do podivného a nebezpečného světa, kde se vydáte na stopu záhadné smrti svého prastrýce, profesora Gammella.

Autor Ilustrace Vazba ISBN
Leandro Pinto Eliezer Mayor, Adrían Lucas Hernández, Jagoba Lekuona Brožovaná  9788088501206
Kategorie: Gamebook / Knihy / Komiks
Počet stran: 128
Formát: 110 x 160 mm

Zvol Cthulhu: Volání Cthulhu

Vítejte ve světě temnoty a záhad, ve světě Zvol Cthulhu: Volání Cthulhu! Tento gamebook vás zavede do podivného a nebezpečného světa, kde se vydáte na stopu záhadné smrti svého prastrýce, profesora Gammella. Ale pozor, nečekejte jen obyčejné vyšetřování, protože tato příhoda vás zavede na cestu plnou rozhodnutí, která ovlivní váš osud. Připravte se na dramatickou atmosféru, šílenství a zakázané poznání, které jsou charakteristické pro díla H.P. Lovecrafta.

Temná tajemství Cthulhu

Vstupte do světa Cthulhu, starodávné kosmické entity, která překračuje hranice lidského poznání. Tato entita je obklopena kultem oddaných stoupenců, kteří slouží jeho vůli a touží po moci, kterou Cthulhu představuje. Během svého dobrodružství budete odhalovat tajemství tohoto kultu a jeho spojení se smrtí profesora Gammella. Připravte se na nebezpečí, protože vaše rozhodnutí budou mít důsledky a mohou vás zavedou na cestu temnoty.

Osud ve vašich rukou

Jako čtenář a hráč se stanete protagonistou příběhu. Vaše rozhodnutí budou mít vliv na vývoj děje a osud vaší postavy. Budete čelit různým výzvám, hádankám a nebezpečím, které budou testovat vaši odvahu a inteligenci. Každé rozhodnutí, které učiníte, ovlivní váš příběh a může vést k různým koncům. Máte tu moc ovládat osud a odhalit tajemství Cthulhu!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: