Značka: Comics Centrum

Hellboy: Neuvěřitelné příběhy

589 Kč
Skladem

Hellboy: Neuvěřitelné příběhy - Legendy a Myty v Hellboyovi

Hellboy není jen obyčejný komiks - je to epická sága plná napětí, dobrodružství a nadpřirozených tvorů. V tomto svazku, Hellboy: Neuvěřitelné příběhy, se ocitnete v centru akce. Sledujte, jak Hellboy a jeho spojenci z Ú.P.V.O. čelí obřím netopýrům, démonickým dětem a nepředstavitelným stvůrám.

Autor Ilustrace Vazba ISBN
Mike Mignola Mike Mignola Vázaná 978-80-88152-48-4
Kategorie: Hellboy
Počet stran: 264
Formát: 245 x 167

Hellboy: Neuvěřitelné příběhy

Hellboy není jen obyčejný komiks - je to epická sága plná napětí, dobrodružství a nadpřirozených tvorů. V tomto svazku, Hellboy: Neuvěřitelné příběhy, se ocitnete v centru akce. Sledujte, jak Hellboy a jeho spojenci z Ú.P.V.O. čelí obřím netopýrům, démonickým dětem a nepředstavitelným stvůrám. Každá stránka je nabitá napětím, které vás nepustí až do samotného konce.

Setkání s ikonami mytologie

Nejenže se setkáte s osudovými soupeři našeho hrdiny, ale navážete spojení i s legendami, jako je Humr Johnson nebo Baba Jaga. Tato kniha vás zavede do hlubin mytologie a folklóru, kde se skutečnost mísí s fantazií. Je to příležitost prozkoumat bohatý a rozmanitý hellboyovský vesmír očima největších komiksových mistrů.

Epická cesta plná záhad

Připoutejte se, protože Hellboy: Neuvěřitelné příběhy je jako zrezivělá raketa, která vás zavede do nejtemnějších koutů vesmíru. Každá kapitola je klíčem k nejhlubším tajemstvím a největším záhadám. Tato kniha je nejen o dobrodružství, ale i o hledání spravedlnosti a boji proti zlu v nejrůznějších podobách.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: