Značka: Comics Centrum

Hellboy – Mladá léta: Smrtihrad

499 Kč
Skladem

Hellboy – Mladá léta: Smrtihrad - Tajemství Hellboyovy Moci

Ponořte se do světa, kde se skutečnost mísí s fantazií, a objevte fascinující příběh Hellboye v komiksu Hellboy – Mladá léta: Smrtihrad. Prožijte s Hellboyem jeho bolestné chvíle, kdy se po návratu z tajemného ostrova musí vyrovnat s novým životem v Connecticutu.

Autor Ilustrace Vazba ISBN
Mike Mignola, Thomas Sniegoski Craig Rousseau Vázaná 978-80-7652-128-5
Kategorie: Hellboy
Počet stran: 128
Formát: 241 x 161

Hellboy – Mladá léta: Smrtihrad

Ponořte se do světa, kde se skutečnost mísí s fantazií, a objevte fascinující příběh Hellboye v komiksu Hellboy – Mladá léta: Smrtihrad. Prožijte s Hellboyem jeho bolestné chvíle, kdy se po návratu z tajemného ostrova musí vyrovnat s novým životem v Connecticutu. Nenechte si ujít příležitost nahlédnout do hlubin jeho duše, kde se skrývají vzpomínky na dobrodružství, které mohou změnit osud celého světa.

Nebezpečí Číhá v Stínech

Hellboy není obyčejným hrdinou – je cílem záhadných nepřátel, kteří ho sledují a čekají na příležitost pro svůj smrtící úder. Každá stránka Smrtihradu vás vtáhne do napínavého příběhu plného intrik a nečekaných zvratů. Sledujte, jak Hellboy čelí novým hrozbám, a buďte svědky jeho nekonečné odvahy a síly.

Epická Bitva o Budoucnost

Hellboy – Mladá léta: Smrtihrad není jen komiksem. Je to epopej plná akce, magie a nebezpečí, kde každý moment může rozhodnout o osudu celého vesmíru. Dopřejte si dobrodružství, které vás zavede do temných koutů fantazie a nechte se unést příběhem, který překračuje hranice reality.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: