Značka: Comics Centrum

Hellboy 1: Sémě zkázy

499 Kč
Skladem

Hellboy 1: Sémě zkázy - Začátek legendy

Ponořte se do světa plného tajemství a paranormálních jevů s prvním dílem epické série - Hellboy 1: Sémě zkázy. Objevte, jak Hellboy, neohrožený pekelný chlapec, přichází na náš svět, a buďte svědky jeho prvního střetnutí s osudem, které nám odhaluje vraždu jeho adoptivního otce.

Autor Ilustrace Vazba ISBN
Mike Mignola, John Byrne Mike Mignola Vázaná 978-80-88152-71-2
Kategorie: Hellboy
Počet stran: 128
Formát: 246 x 173

Hellboy 1: Sémě zkázy

Ponořte se do světa plného tajemství a paranormálních jevů s prvním dílem epické série - Hellboy 1: Sémě zkázy. Objevte, jak Hellboy, neohrožený pekelný chlapec, přichází na náš svět, a buďte svědky jeho prvního střetnutí s osudem, které nám odhaluje vraždu jeho adoptivního otce. Síla příběhu vás vtáhne do světa, kde je hranice mezi možným a nemožným nejasná, a kde se každý okamžik může stát klíčem k vaší nejdivočejší fantazii.

Společníci v boji proti temnotě

Není Hellboy sám. Seznamte se s jeho neohroženými společníky - inteligentním a záhadným Abe Sapienem a ohnivou Liz Shermanovou. Tento tým Úřadu paranormálního výzkumu a obrany představuje poslední obranu lidstva proti příšerám a temným silám. Společně čelí nejen žabolidem z rodu Cavendishů, ale i starodávnému bohu Ogdru Džahadovi. Jejich dobrodružství jsou naplněna akcí, odvahou a nezlomnou vůlí chránit svět před zlem, které se snaží ovládnout naši realitu.

Rasputin: Hellboyův největší nepřítel

Zahalte se do stínu nejtemnější postavy této knihy - Rasputina. Tento zlověstný mnich je zosobněním zla a Hellboyova největší Nemesis. Jeho temné plány a démonická přítomnost přidávají příběhu hloubku a intenzitu, která vás nutí otáčet stránkami. Rasputin je postava, která je tak fascinující, jak je nebezpečná, a jeho konfrontace s Hellboyem je soubojem, který rozhoduje o osudu celého světa.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: