Značka: Comics Centrum

Hellboy 2: Probuzení ďábla

499 Kč
Skladem

Hellboy 2: Probuzení ďábla - Tajemství Panoptika

Ponořte se do světa Hellboye, kde tajemné vraždy a záhady starých relikvií nabírají na obrátkách. "Hellboy 2: Probuzení ďábla" vás zavede do temných zákoutí paranormálních vyšetřování, kde slavný hrdina stojí čelem k nejnebezpečnějším výzvám.

Autor Ilustrace Vazba ISBN
Mike Mignola Mike Mignola Vázaná 978-80-88152-53-8
Kategorie: Hellboy
Počet stran: 144
Formát: 241 x 161

Hellboy 2: Probuzení ďábla

Ponořte se do světa Hellboye, kde tajemné vraždy a záhady starých relikvií nabírají na obrátkách. "Hellboy 2: Probuzení ďábla" vás zavede do temných zákoutí paranormálních vyšetřování, kde slavný hrdina stojí čelem k nejnebezpečnějším výzvám. Prožijte napínavou cestu do New Yorku, kde chybějící bedna z panoptika odhaluje stopu vedoucí k rumunskému hradu upířího šlechtice Vladimira Guiresca.

Hellboy proti nacistům

V této epické bitvě se Hellboy a jeho tým z Úřadu paranormálního výzkumu a obrany utkávají s novým nepřítelem. Posedlí nacisté se snaží oživit temného Rasputina a ohrožují přivést svět na pokraj zkázy. Připojte se k Hellboyovi v boji proti silám zla, které chtějí rozpoutat apokalypsu. Objevte, zda se Hellboyovi podaří zabránit nacistům v jejich šíleném plánu.

Legenda o Vladimirovi Guirescovi

Objevte dávné legendy a prokletí, které obklopují hrad Vladimira Guiresca. Toto místo plné tajemství a nebezpečí je klíčem k rozluštění záhady, která může zachránit nebo zničit celý svět. Hellboy je jediný, kdo může rozplést síť intrik a zastavit děsivý osud, který visí nad lidstvem.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: