Značka: Comics Centrum

Hellboy a Ú.P.V.O. 1 - 1952

499 Kč
Skladem

Hellboy a Ú.P.V.O. 1 - 1952 - První Velká Výzva Neohroženého Hrdiny

Připravte se na napínavé dobrodružství s mladým Hellboyem, který se vydává na svou první misi do zapadlé Brazilské vísky, kde kdosi vraždí nevinné obyvatele.

Autor Ilustrace Vazba ISBN
Mike Mignola Alex Maleev Vázaná 978-80-7652-114-8
Kategorie: Hellboy
Počet stran: 144
Formát: 242 x 162

Hellboy a Ú.P.V.O. 1 - 1952

Připravte se na napínavé dobrodružství s mladým Hellboyem, který se vydává na svou první misi do zapadlé Brazilské vísky, kde kdosi vraždí nevinné obyvatele. Tento grafický román, "Hellboy a Ú.P.V.O. 1 - 1952", vás zavede do stínů prastaré portugalské pevnosti, kde se skrývá něco opravdu děsivého. Připojte se k Hellboyovi a týmu agentů vedených profesorem Bruttenholmem a odhalte tajemství, které se ukrývá v hlubinách dějin.

Neohrožený Nováček na Scéně

Nováček Hellboy a jeho neotřesitelná odvaha jsou v centru děje. Objevte, jak tento nezkušený, ale nadějný hrdina čelí nebezpečí a učí se být agentem Ú.P.V.O. Zatímco se Hellboy snaží pochopit své schopnosti a místo ve světě, každá stránka je plná akce a napětí, které vás nenechá odpočinout. Nenechte si ujít příběh o růstu a sebepřekonání, který vás zaručeně chytí za srdce.

Temná Atmosféra a Mystické Záhady

Grafický román "Hellboy a Ú.P.V.O. 1 - 1952" je mistrovským dílem, které vás vtáhne do světa plného temných zákoutí a nevyřešených záhad. Umělecké zpracování a atmosférická kresba vás zavedou přímo do Brazilské vísky, kde se mísí strach s touhou odhalit pravdu. Každý obrázek a dialog v tomto grafickém románu je pečlivě vytvořen pro maximální napětí a zážitek z čtení.

SOUČÁST HELLBOY UNIVERSA

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: