Značka: Comics Centrum

Hellboy 7: Pražský upír

499 Kč
Skladem

Hellboy 7: Pražský upír - Hellboyův průvodce po strašidelné Praze

Objevte svět, kde se prolíná realita s mýtem, a kde každý krok skrývá příběh. V sedmém díle série Hellboy se setkáte s tajemnými bytostmi a legendami, které vám nebudou dát spát. Ponořte se do příběhů plných trollů, ghúlů a démonů, a sledujte Hellboye, jak překonává překážky na cestách po Praze, Malajsii a africkém kontinentu.

Autor Ilustrace Vazba ISBN
Mike Mignola Mike Mignola, P. Craig Russell Vázaná 978-80-88152-65-1
Kategorie: Hellboy
Počet stran: 144
Formát: 250 x 149

Hellboy 7: Pražský upír

Objevte svět, kde se prolíná realita s mýtem, a kde každý krok skrývá příběh. V sedmém díle série Hellboy se setkáte s tajemnými bytostmi a legendami, které vám nebudou dát spát. Ponořte se do příběhů plných trollů, ghúlů a démonů, a sledujte Hellboye, jak překonává překážky na cestách po Praze, Malajsii a africkém kontinentu. Každá stránka knihy je plná napětí a nedá vám odpočinout, dokud neodhalíte všechna tajemství, která Hellboy 7: Pražský upír skrývá.

Setkání s legendami

Hellboy není jen obyčejný hrdina - je to cestovatel mezi světy a strážce, který stojí tváří v tvář nejen anglické poezii 18. století, ale i Penanggalan – děsivému démonovi z malajských legend. S knihou Hellboy 7: Pražský upír se vydáte na cestu plnou odhalení a příběhů, které vás zavedou do hlubin Hellboyovy duše a ukáží vám svět plný tajemství a starověkých příběhů, které byly po staletí skryty.

Epická dobrodružství v exotických krajinách

Od podmanivých ulic Prahy až po divokou africkou džungli - Hellboyova dobrodružství jsou stejně rozmanitá jako svět samotný. V Hellboy 7: Pražský upír se dozvíte, jak se Hellboy setkal s hrdinou Makomou a jaké výzvy musel čelit v srdci Afriky. Kniha je více než jen četba, je to brána do světa, kde se každý příběh stává dobrodružstvím a každé dobrodružství se stává legendou.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: