Značka: Comics Centrum

Hellboy 8: Temnota vábí

499 Kč
Skladem

Hellboy 8: Temnota vábí - Temné Síly a Staré Dluhy

Po událostech v knize Podivná místa se Hellboy vrací do známého světa, kde na něj čekají temné síly a staré dluhy. Kniha Hellboy 8: Temnota vábí představuje další kapitolu v životě našeho oblíbeného paranormálního vyšetřovatele.

Autor Ilustrace Vazba ISBN
Mike Mignola Duncan Fegredo Vázaná 978-80-86839-63-9
Kategorie: Hellboy
Počet stran: 192
Formát: 244 x 149

Hellboy 8: Temnota vábí

Po událostech v knize Podivná místa se Hellboy vrací do známého světa, kde na něj čekají temné síly a staré dluhy. Kniha Hellboy 8: Temnota vábí představuje další kapitolu v životě našeho oblíbeného paranormálního vyšetřovatele. V tomto svazku se setká nejen s britskými čarodějkami, ale i s baba Jagou a dalšími bytostmi, které představují nejen nebezpečí, ale i nevyřízené účty. Zatímco se Hellboy snaží najít své místo ve světě, čtenáři se nemohou dočkat, jak se vyvine jeho osud v tomto temném příběhu.

Umělecká Vize Duncana Fegreda

V Hellboy 8: Temnota vábí se poprvé představuje umělec Duncan Fegredo, jehož výtvarné pojetí přináší nový rozměr do již tak bohatého světa Hellboye. Fegredo byl vybrán samotným Mikem Mignolou, aby se ujal ilustrací a následoval jeho uměleckou stopu. Strhující ilustrace a živý vizuální styl dávají příběhu nový dech a umožňují čtenářům hlubší ponoření se do temných koutů Hellboyovy existence.

Setkání s Legendami a Mýty

Kniha Hellboy 8: Temnota vábí není jen dalším příběhem – je to epická sága, ve které se prolínají staré pověsti a nové výzvy. Hellboy stojí tváří v tvář Kostěji Nesmrtelnému a překrásné Vasilise, přičemž každá postava přidává svou kapitolu do Hellboyovy osobní historie. Tato kniha je dokonalým spojením folklóru a moderního dobrodružství, které vás nenechá odpočinout ani na chvíli.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: