Značka: Comics Centrum

Hellboy 5: Červ dobyvatel

499 Kč
Skladem

Hellboy 5: Červ dobyvatel - Tajemný Příběh Anung un Ramy

Připravte se na pátý komiksový počin, kde se největší paranormální vyšetřovatel vrhá do víru nebezpečí. "Hellboy 5: Červ dobyvatel" vás zavede do temných hlubin nadpřirozena, kde se naše titulní postava, Hellboy, musí utkat s novou hrozbou.

Autor Ilustrace Vazba ISBN
Mike Mignola Mike Mignola Vázaná 978-80-88152-39-2
Kategorie: Hellboy
Počet stran: 144
Formát: 240 x 155

Hellboy 5: Červ dobyvatel

Připravte se na pátý komiksový počin, kde se největší paranormální vyšetřovatel vrhá do víru nebezpečí. "Hellboy 5: Červ dobyvatel" vás zavede do temných hlubin nadpřirozena, kde se naše titulní postava, Hellboy, musí utkat s novou hrozbou. Jeho charakteristický kožený kabát, upilované rohy a kapsy plné amuletů jsou znakem odvahy a síly. Připojte se k němu v dramatu plném Poeových veršů a sledujte, jak se jeho příběh odvíjí od poslední akce Humra Johnsona před druhou světovou válkou až po klimaktické odhalení o jednašedesát let později.

Hellboy: Více než hrdina

Hellboy, oficiálně uznán Kongresem Spojených států jako "čestný člověk", není jen obyčejným hrdinou. Je to anděl apokalypsy, Anung un Ramy, který se neohroženě postaví jakémukoli zlu. Tento svazek rozšiřuje jeho legendu a odhaluje nové vrstvy jeho komplexní osobnosti. Vychutnejte si každou stránku, kde se příběh spojuje s historickými momenty a přináší unikátní pohled na osud světa přes Hellboyovy oči.

Epický souboj dobra a zla

Komiks "Hellboy 5: Červ dobyvatel" není jen obyčejnou knihou; je to epická saga o souboji dobra a zla. Ponořte se do světa, kde paranormální je normální a každý roh skrývá tajemství. Čeká na vás strhující příběh plný akce, magie a napětí, který vás nenechá spát. Stane se tato kniha vaším nejnovějším společníkem do doby, než odkryjete poslední stránku.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: