Značka: Comics Centrum

Hellboy – Mladá léta: Utajená země

499 Kč
Skladem

Hellboy – Mladá léta: Utajená země - Poznejte pradávné legendy

Hellboy – Mladá léta: Utajená země je nejen kniha, ale vstupenka do světa plného dobrodružství a neznámých bytostí. Připojte se k Hellboyovi a profesoru Bruttenholmovi na jejich cestě plné nástrah, která vás zavede až do srdce Jižní Ameriky. Na archeologickém nalezišti, kde každý kámen může ukrývat tajemství staré tisíce let, se společně potýkají s mýticky záhadnými tvory.

Autor Ilustrace Vazba ISBN
Mike Mignola, Thomas Sniegoski Craig Rousseau Vázaná 978-80-7652-081-3
Kategorie: Hellboy
Počet stran: 128
Formát: 242 x 162

Hellboy – Mladá léta: Utajená země

Hellboy – Mladá léta: Utajená země je nejen kniha, ale vstupenka do světa plného dobrodružství a neznámých bytostí. Připojte se k Hellboyovi a profesoru Bruttenholmovi na jejich cestě plné nástrah, která vás zavede až do srdce Jižní Ameriky. Na archeologickém nalezišti, kde každý kámen může ukrývat tajemství staré tisíce let, se společně potýkají s mýticky záhadnými tvory. Tato kniha je zárukou napínavých chvil a neopakovatelných dojmů.

Přežití mezi mýty

Když Hellboy a jeho mentor po pádu letadla ztroskotají na neznámém ostrově, čeká na vás příběh plný napětí a překvapení. Díky mimořádně přitažlivému vyprávění se stanete součástí boje s pozemními, mořskými i nebeskými netvory. Utajená země nabízí nejen boj o přežití, ale i cestu za odhalením starodávných tajemství, která lákají k objevení.

Odhalte neviditelné

Hellboy – Mladá léta: Utajená země není jen obyčejná výprava, je to cesta za poznáním, která rozšíří vaše obzory. S každou stránkou se ponoříte hlouběji do světa, kde pradávné legendy ožívají. Tato kniha je dokonalým společníkem pro každého, kdo miluje záhady a neotřelé příběhy. Připravte se na to, že po jejím přečtení už nikdy nebudete chtít opustit utajenou zemi.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: