Značka: Comics Centrum

Sledgehammer 44

499 Kč
Skladem

Sledgehammer 44

Zažijte nekompromisní sílu a odvahu hrdinů druhé světové války s naším Sledgehammer 44. Tento nenahraditelný kousek se stane vaším nejlepším spojencem, ať už při rekonstrukci historických bitev nebo jako exkluzivní dekorace vašeho domova.

Autor Ilustrace Vazba ISBN
Mike Mignola, John Arcud Jason Latour, Laurence Campbel Vázaná 978-80-88152-77-4
Kategorie: Hellboy
Počet stran: 158 x 239
Formát: 144

Sledgehammer 44

Zažijte nekompromisní sílu a odvahu hrdinů druhé světové války s naším Sledgehammer 44. Tento nenahraditelný kousek se stane vaším nejlepším spojencem, ať už při rekonstrukci historických bitev nebo jako exkluzivní dekorace vašeho domova. Jeho design vychází přímo z amerických bojových letounů, přetavený do podoby železného muže, který se neohroženě pustil do boje proti nacistické armádě. Váš nový Sledgehammer 44 je víc než jen nástroj; je to pocta statečnosti a nezlomné vůli.

Nezdolný V Boji s Černým Plamenem

Představte si tu sílu – muž v železném obleku, srazí na zem nejnebezpečnější sílu, známou jako Černý plamen, jedním jediným, rozhodujícím úderem. Sledgehammer 44 není pouhý kladivo, je to symbol vítězství a odvahy, který v sobě ukrývá příběhy hrdinství a nezdolné vůle. Jeho těžká bojová technika je odrazem doby, která formovala dnešní svět – a nyní může být tímto mocným symbolem ozdoben i váš domov.

Ocelová Pěst v Vaší Ruce

Mějte v rukou ocelovou pěst, která měnila dějiny. Sledgehammer 44 je nejen praktický, ale i plný emocí. Je to výraz osobní síly a odhodlání, který jako by šeptal příběhy minulosti s každým úderem, který udeříte. Toto kladivo je dokonalou volbou pro ty, kteří ctí odkaz předků a chtějí mít doma kus historie, který je stále živý a připomíná největší oběti pro svobodu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: