Značka: Comics Centrum

Ú.P.V.O. 13: 1947

499 Kč
Skladem

Ú.P.V.O. 13: 1947

Zažijte vzrušení a napětí, které přináší Ú.P.V.O. 13: 1947, grafický román plný záhad a nadpřirozených bytostí. Jen rok po tragických událostech roku 1946 se ocitáte v srdci temného příběhu, kde profesor Bruttenholm posílá nový tým agentů, aby rozluštili záhadu spojující brutální masakry s krvilačným upírem žíznícím po pomstě.

Autor Ilustrace Vazba ISBN
Mike Mignola a Joshua Dysart Gabriel Bá a Fábio Moon Vázaná 978-80-7652-042-4
Kategorie: Hellboy
Počet stran: 160
Formát: 158 x 239

Ú.P.V.O. 13: 1947

Zažijte vzrušení a napětí, které přináší Ú.P.V.O. 13: 1947, grafický román plný záhad a nadpřirozených bytostí. Jen rok po tragických událostech roku 1946 se ocitáte v srdci temného příběhu, kde profesor Bruttenholm posílá nový tým agentů, aby rozluštili záhadu spojující brutální masakry s krvilačným upírem žíznícím po pomstě. Ponořte se do příběhu, kde každá stránka vibruje napětím a nebezpečím, co vás neodolatelně vtáhne do světa, kde se osud lidstva vyvíjí v nejistých vodách.

Neodolatelná Grafika a Umění Vyprávění

Ú.P.V.O. 13: 1947 není jen obyčejný komiks, je to umělecké dílo, kde každý obrázek hraje nezbytnou roli ve vyprávění příběhu. Obdivujte detailní ilustrace a živě vykreslené postavy, které ožívají na každé stránce. Užijte si kombinaci strhujícího příběhu a vizuálně poutavého umění, které vám poskytne jedinečný zážitek a donutí vás listovat stránkami až do samotného konce.

Edice, která Nesmí Chybět ve Vaší Kolekci

Pro všechny sběratele a milovníky komiksových příběhů je Ú.P.V.O. 13: 1947 povinností. Rozšířte svou sbírku o tento klenot, který vám přinese nejen hodiny napínavého čtení, ale i ryzí obdiv k umění a vyprávění, jež je pečlivě skryto v každém rámečku tohoto grafického románu. Nechte se unést příběhem, který je stejně temný, jako je fascinující, a objevte tajemství, jež byla skryta celých sedmdesát let.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: