Značka: Comics Centrum

Ú.P.V.O. 15: 1948

499 Kč
Skladem

Ú.P.V.O. 15: 1948

Po nesčetných dekádách, kdy lidstvo hledalo důkazy o nadpřirozených jevech, přichází komiks Ú.P.V.O. 15: 1948 s napínavým příběhem, který vás zavede do srdce utažské pouště krátce po jaderném testu, jež otevřelo dveře k neznámu. Objevte, jak profesor Bruttenholm a agent Anders čelí nejen monstřím vraždícím civilisty, ale i vlastním démonům.

Autor Ilustrace Vazba ISBN
Mike Mignola a John Arcudi Max Fiumara Vázaná 978-80-7652-075-2
Kategorie: Hellboy
Počet stran: 144
Formát: 158 x 239

Ú.P.V.O. 15: 1948

Po nesčetných dekádách, kdy lidstvo hledalo důkazy o nadpřirozených jevech, přichází komiks Ú.P.V.O. 15: 1948 s napínavým příběhem, který vás zavede do srdce utažské pouště krátce po jaderném testu, jež otevřelo dveře k neznámu. Objevte, jak profesor Bruttenholm a agent Anders čelí nejen monstřím vraždícím civilisty, ale i vlastním démonům. Tento komiks je nejenž uměleckým dílem, ale i klíčem k odhalení tajemství pouštního skla a monstřího původu.

Epické Střetnutí s Upířím Prokletím

Ponořte se do dobrodružství, kde každá stránka vás vtáhne hlouběji do světa plného temnoty a nebezpečí. Agent Anders, postava bojující s upířím prokletím, je hrdina, kterým byste chtěli být. Jeho odvaha a neustálé hledání pravdy vás inspiruje k překonání vlastních strachů. V tomto komiksu není místo pro slabost, jen pro hrdinství a nezlomnou vůli.

Zrození Legenda - Malý Hellboy

Ú.P.V.O. 15: 1948 nabízí unikátní pohled na dětství ikonického Hellboye a jeho vychovatele, profesora Bruttenholma. Sledujte, jak se nevinný chlapec stává legendou, kterou známe. Tato část příběhu je nejen emotivní, ale také klíčová pro pochopení komplexního světa, ve kterém Hellboy existuje. Buďte svědky jeho prvních kroků na cestě k hrdinství.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: