Značka: Comics Centrum

Hellboy: Vstříc mrtvým vodám

339 Kč
Skladem

Hellboy: Vstříc mrtvým vodám - Legenda Pluje v Mrtvých Vodách

Plujte spolu s Hellboyem na palubě záhadné lodi, kde každý krok může znamenat nové dobrodružství. V „Hellboy: Vstříc mrtvým vodám“ se setkáte s neohroženým hrdinou v neobvyklé situaci – uneseným a na prodej do cirkusu.

Autor Ilustrace Vazba ISBN
Mike Mignola, Gary Gianni Gary Gianni Vázaná 978-80-7652-041-7
Kategorie: Hellboy
Počet stran: 64
Formát: 243 x 163

Hellboy: Vstříc mrtvým vodám

Plujte spolu s Hellboyem na palubě záhadné lodi, kde každý krok může znamenat nové dobrodružství. V „Hellboy: Vstříc mrtvým vodám“ se setkáte s neohroženým hrdinou v neobvyklé situaci – uneseným a na prodej do cirkusu. Avšak pravá hrozba přichází z hlubin, kde se skrývá pradávný plaz. Tato komiksová novela není jen obyčejným příběhem, je to epická sága, která vás pohltí a nepustí.

Spojení Mistra a Maestra

Mike Mignola, tvůrce legendární série Hellboy, se tentokrát spojil s výtvarníkem Garym Giannim, známým svými pracemi na „Prince Valiant“ a „MonsterMen“. Společně vytvořili mistrovské dílo, v němž se snoubí temná atmosféra s dechberoucí kresbou. Příběh „Hellboy: Vstříc mrtvým vodám“ je uměleckým počinem, který je zároveň okouzlující a strhující.

Nejen Komiks, ale Legendární Příběh

Nenechte si ujít příležitost vlastnit komiks, který překračuje hranice běžného dobrodružství. Hellboy je ikonou, která je synonymem pro odvahu, sílu a nezlomnou vůli čelit nejtemnějším silám. „Hellboy: Vstříc mrtvým vodám“ je další kapitolou jeho nekonečné cesty a vy si ji můžete přidat do své sbírky. Ponořte se do příběhu, kde každá stránka rezonuje napětím a mystériem.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: