Značka: Comics Centrum

Hellboy 4: Pravá ruka zkázy

499 Kč
Skladem

Hellboy 4: Pravá ruka zkázy - Odkryjte Tajemství Pravé Ruky

Představte si bytost s pravou rukou, která může rozdrtit kamenné zdi jako by byly z papíru. "Hellboy 4: Pravá ruka zkázy" není jen kniha, je to brána do světa, kde je obyčejné neobyčejným.

Autor Ilustrace Vazba ISBN
Mike Mignola Dave Stewart Vázaná 978-80-7652-018-9
Kategorie: Hellboy
Počet stran: 144
Formát: 242 x 140

Hellboy 4: Pravá ruka zkázy

Představte si bytost s pravou rukou, která může rozdrtit kamenné zdi jako by byly z papíru. "Hellboy 4: Pravá ruka zkázy" není jen kniha, je to brána do světa, kde je obyčejné neobyčejným. Prožijte Hellboyovo dospívání a začátky v Úřadu paranormálního výzkumu a obrany, kde se z malého chlapce stává lovec oblud.

Ponořte se do Světa Neuvěřitelných Dobrodružství

Každá stránka této povídkové sbírky je nabitá akcí a mystériem. Prozkoumejte odlehlé kouty planety s Hellboyem, od tajemné základny v Novém Mexiku, přes ledové krajině Norska, až po strašidelné domy plné duchů. Cestujte s ním a objevujte paranormální jevy, které byly skryty před zraky obyčejných lidí.

Hellboy: Nejen Hrdina, ale i Obyčejný Chlapec

Každý hrdina má svůj původ a Hellboy není výjimkou. Tato kniha nabízí unikátní pohled na jeho raná léta a formující okamžiky, které ho definovaly jako agenta Ú. P. V. O. Od neúspěšných seancí až po setkání s upírkou na hřbitově, Hellboyovy zážitky jsou stejně fascinující jako jeho boje s příšerami.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: