Značka: Comics Centrum

Ú.P.V.O. 16: Upír

499 Kč
Skladem

Ú.P.V.O. 16: Upír

Prozkoumejte temné uličky středověkého Českého Krumlova prostřednictvím stránek napínavého příběhu Ú.P.V.O. 16 - Upír. Tato kniha vás vezme na dobrodružnou cestu plnou upírů, kde se prokletý agent Simon Anders vydává na odvážnou misi za odplatou.

Autor Ilustrace Vazba ISBN
Mike Mignola, Gabriel Bá a Fábio Moon Gabriel Bá a Fábio Moon Vázaná 978-80-7652-085-1
Kategorie: Hellboy
Počet stran: 158 x 239
Formát: 160

Ú.P.V.O. 16: Upír

Prozkoumejte temné uličky středověkého Českého Krumlova prostřednictvím stránek napínavého příběhu Ú.P.V.O. 16 - Upír. Tato kniha vás vezme na dobrodružnou cestu plnou upírů, kde se prokletý agent Simon Anders vydává na odvážnou misi za odplatou. Cítit historii a mrazivou atmosféru při každém obrácení stránky.

Odveta za krutou minulost

Věřte, že pomsta může být sladká, ale také nebezpečná. Ú.P.V.O. 16 - Upír je příběhem o hledání spravedlnosti v temném světě, kde se zlo a dobro střetávají v epickém boji. Ponořte se do nekompromisního příběhu agenta Simona Anderse, jehož jediným cílem je zničení upířích sil, které zpustošily jeho život.

Krumlovské upíří tajemství

Objéváte fascinaci tajemstvím a čarokrásnou atmosféru? Ú.P.V.O. 16 - Upír vám to nabízí. Kniha se odehrává v malebném městě plném okultních tajemství, které čekají na odhalení. Přidejte se k Simonu Andersovi na jeho cestě odhalení a bojte společně proti temnotě, která se ukrývá v srdci Krumlova.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: