Značka: Comics Centrum

Ú.P.V.O. 10: Výstraha

499 Kč
Skladem

Ú.P.V.O. 10: Výstraha

Staňte se soudcem reality a snů s nejnovějším přírůstkem do světa Hellboye, Ú.P.V.O. 10: Výstraha. Připojte se k Liz Shermanové a jejímu týmu paranormálních detektivů, kteří se vydávají na honbu za záhadným mužem, který se proplétá jejími sny.

Autor Ilustrace Vazba ISBN
Mike Mignola a John Arcudi Guy Davis Vázaná 978-80-7652-005-9
Kategorie: Hellboy
Počet stran: 158 x 239
Formát: 160

Ú.P.V.O. 10: Výstraha

Staňte se soudcem reality a snů s nejnovějším přírůstkem do světa Hellboye, Ú.P.V.O. 10: Výstraha. Připojte se k Liz Shermanové a jejímu týmu paranormálních detektivů, kteří se vydávají na honbu za záhadným mužem, který se proplétá jejími sny. Připravte se na cestu plnou napětí, zvratů a nepředvídatelných momentů, které vám zaručí, že knihu nedokážete odložit.

Boj proti Hyperborejcům

Ú.P.V.O. 10: Výstraha není jen obyčejným pokračováním příběhu. Je to epická bitva mezi dobrem a zlem, kde se staré známé tváře střetávají s novými hrozbami. Žabí příšery a poslední z Hyperborejců se sjednocují, aby rozpoutali zkázu. Tato kniha je dokonalou volbou pro ty, kteří touží po akci, napětí a hrdinství. Přidejte se k obraně světa před ničivými silami.

Nezbytný Doplněk pro Fanoušky

Pro všechny věrné fanoušky rohatého bojovníka Hellboye je Ú.P.V.O. 10: Výstraha nepostradatelným doplňkem vaší sbírky. Objevte nové příběhy a dobrodružství, která rozšiřují již tak bohatý a fascinující svět. Tato kniha není jen obyčejným přečtením; je to brána do světa, kde paranormální je normou a každý den je bojem za záchranu lidstva.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: