Značka: Comics Centrum

Ú.P.V.O. 9: 1946

499 Kč
Skladem

Ú.P.V.O. 9: 1946

Po dlouhých letech konfliktů a zkázy nadešel čas objevů a nových začátků. Ú.P.V.O. 9 - 1946 je klíčem k odhalení záhad, které se skrývají v troskách rozbořeného Berlína. Vstupte do temných uliček historie spolu s profesorem Trevorem Bruttenholmem a svědkem, jak se zrodila legenda v řadách paranormálních vyšetřovatelů.

Autor Ilustrace Vazba ISBN
Mike Mignola a Joshua Dysart Paul Azaceta Vázaná 978-80-88152-86-6
Kategorie: Hellboy
Počet stran: 160
Formát: 158 x 239

Ú.P.V.O. 9: 1946

Po dlouhých letech konfliktů a zkázy nadešel čas objevů a nových začátků. Ú.P.V.O. 9 - 1946 je klíčem k odhalení záhad, které se skrývají v troskách rozbořeného Berlína. Vstupte do temných uliček historie spolu s profesorem Trevorem Bruttenholmem a svědkem, jak se zrodila legenda v řadách paranormálních vyšetřovatelů. Tato kniha je nutností pro každého, kdo je fascinován neznámým a tajuplným světem Hellboye a jeho úřadu.

Zrození Úřadu Paranormálního Výzkumu a Obrany

Ú.P.V.O. 9 - 1946 odhaluje, jak se neohrožení hrdinové potýkali s důsledky jednoho z nejděsivějších plánů nacistického režimu – projektem Vampir Sturm. Prožijte s námi chvíle, kdy se zrodil Úřad paranormálního výzkumu a obrany, a zjistěte, jaké příběhy se skrývají za jeho založením. Toto dílo je dokonalou volbou pro všechny, kteří mají rádi napětí, tajemno a nadpřirozeno.

Okultismus a Tajné Plány

Ú.P.V.O. 9 - 1946 vás zavede do stínu nacistických okultních praktik a odkryje před vámi plány, které mohly navždy změnit obličej světa. Objevte, jaké temné síly hledal nacistický Okultistický úřad a jak profesor Bruttenholm a jeho tým čelili těmto hrozbám. Tato kniha je jedinečným svědectvím o síle ducha a odvaze těch, kdo stáli v popředí boje proti temnotě.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: