Značka: Comics Centrum

Hellboy 3: Spoutaná rakev a další příběhy

499 Kč
Skladem

Hellboy 3: Spoutaná rakev a další příběhy

Objevte fascinující příběhy paranormálního vyšetřovatele Hellboye v nejnovějším svazku "Hellboy 3: Spoutaná rakev a další příběhy". Hellboy, neohrožený hrdina s démonickými kořeny, vás zavede do nevšedních situací, kde se setká s mýtickými bytostmi a neřešitelnými záhadami. Prožijte s ním Vánoce v podzemí, setkání s babou Jagou a pátrání po příbězích, které se vryjí do paměti.

Autor Ilustrace Vazba ISBN
Mike Mignola Mike Mignola Vázaná 978-80-88152-81-1
Kategorie: Hellboy
Počet stran: 158 x 239
Formát: 176

Hellboy 3: Spoutaná rakev a další příběhy

Objevte fascinující příběhy paranormálního vyšetřovatele Hellboye v nejnovějším svazku "Hellboy 3: Spoutaná rakev a další příběhy". Hellboy, neohrožený hrdina s démonickými kořeny, vás zavede do nevšedních situací, kde se setká s mýtickými bytostmi a neřešitelnými záhadami. Prožijte s ním Vánoce v podzemí, setkání s babou Jagou a pátrání po příbězích, které se vryjí do paměti. Tento komiks je povinností pro každého fanouška temné fantasy a nadpřirozených dobrodružství.

Hellboyovo Dědictví

"Hellboy 3: Spoutaná rakev a další příběhy" přináší nepřetržitý proud napětí a dobrodružství. V této knize se Hellboy utká s vlkodlakem a jeho prokletím a čtenářům odhalí kousek ze svého komplikovaného původu. Svými činy a odvahou překonává překážky a ukazuje, že i v nejtemnější hodinu je možné najít světlo a naději. Nechte se strhnout příběhem, který je více než jen komiksovou knihou – je to odkaz hrdinství a nezlomné vůle.

Nový Hrdina na Scéně

V příběhu "Bezmála kolos" se čtenáři setkají s novou zásadní postavou, homunkulem Rogerem, který přináší do příběhů o Hellboyovi novou hloubku a dimenzi. Tato povídka navazuje na události z předchozího dílu a rozšiřuje univerzum Hellboye o nové postavy a legendy. Ponořte se do příběhu, kde se minulost snoubí s přítomností a každý obrázek je plný detailů, napětí a emocí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: