Novinka
Značka: ADC Blackfire

Heat: Hustý déšť - Rozšíření

779 Kč
Skladem

Heat: Hustý déšť - Vítězství i za hustého deště

Prožijte neopakovatelnou atmosféru Velké ceny Japonska, kde hustý déšť a zrádné kaluže na trati přinášejí nejen výzvu, ale i nezapomenutelný zážitek. HEAT: Hustý déšť vás zavede přímo do sedla závodního vozu, kde pocítíte každou kapku na vlastní kůži.

Počet hráčů Věk Herní doba Náročnost
1 - 7 10+ 60+ Střední
Kategorie: Společenské hry
Hmotnost: 1 kg
Základní hra / rozšíření: Rozšíření
Jazyk hry: Český
Jazyk Pravidel: Český

Heat: Hustý déšť - Rozšíření

Prožijte neopakovatelnou atmosféru Velké ceny Japonska, kde hustý déšť a zrádné kaluže na trati přinášejí nejen výzvu, ale i nezapomenutelný zážitek. HEAT: Hustý déšť vás zavede přímo do sedla závodního vozu, kde pocítíte každou kapku na vlastní kůži. Tato hra je dokonalou volbou pro milovníky rychlosti a adrenalinu, kteří se nebojí čelit nejen soupeřům, ale i nástrahám počasí.

Mistři řízení, Připravte se!

S rozšířením HEAT: Hustý déšť se stáváte součástí elity, která dokáže zvládnout závodní okruhy i v těch nejextrémnějších podmínkách. Vaše zručnost a schopnost rychle reagovat jsou klíčem k vítězství. Každá zatáčka je testem vaší soustředěnosti a každá kaluž může znamenat rozdíl mezi vítězstvím a porážkou. Přidejte se k závodníkům, kteří si troufnou na to, co ostatní považují za nemožné.

Technologie a realismus

Nové závodní okruhy přinášejí nejen nové výzvy, ale také unikátní technologický pokrok. Rozšíření HEAT: Hustý déšť je vybaveno pokročilou grafikou a fyzikálními modely, které dokonale simuluji tvrdé podmínky na trati. Zažijte každý prvek závodění s maximální autenticitou a nechte se pohltit hrou, která stanovuje nové standardy v oblasti závodních simulátorů.

Rozšíření ke hře: Heat

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: