Značka: Comics Centrum

Frankenstein v podzemí

499 Kč
Skladem

Frankenstein v podzemí

Připojte se k Frankensteina na jeho epické cestě pod zemí, kde se odvaha a odhodlání střetávají s neuvěřitelnými tajemstvími skrytými v hlubinách země. Po dramatičtějším úniku z mexické laboratoře se tento legendární tvor ocitá v neznámém světě, který je stejně fascinující jako nebezpečný.

Autor Ilustrace Vazba ISBN
Mike Mignola Ben Stenbeck Vázaná 978-80-7652-009-7
Kategorie: Hellboy
Počet stran: 144
Formát: 158 x 239

Frankenstein v podzemí

Připojte se k Frankensteina na jeho epické cestě pod zemí, kde se odvaha a odhodlání střetávají s neuvěřitelnými tajemstvími skrytými v hlubinách země. Po dramatičtějším úniku z mexické laboratoře se tento legendární tvor ocitá v neznámém světě, který je stejně fascinující jako nebezpečný. Objevte příběh plný zvratů a nečekaných odhalení, který vás vtáhne do bitvy mezi dobrem a zlem, kde každý krok může změnit budoucí osud celého podzemního království.

Odhalte Skryté Tajemství

Frankenstein v podzemí není jen obyčejný příběh – je to cesta za pravdou, která rozkrývá hluboké záhady existující pod povrchem našeho světa. Následujte Frankensteina, jak se probíjí labyrintem podzemních chodeb a odhaluje tajemství tak stará, že by mohla změnit náš pohled na historii a mytologii. Tato kniha vás zavede do srdce podzemní říše, kde každá stránka přináší nové odhalení a každé slovo vás přibližuje k poznání pravé podstaty Frankensteina.

Neuvěřitelná Dobrodružství

Kupte si knihu Frankenstein v podzemí a staňte se součástí jedinečného příběhu, kde se smělý hrdina vydává na cestu plnou nebezpečí, zázraků a objevů. Ponořte se do strhujícího světa, který překračuje hranice reality a fantazie, a zažijte dobrodružství, které vám rozšíří obzory a ukáže, že i ve tmě mohou existovat světla plná naděje a krásy. Nechte svou představivost vznášet se s každou kapitolou a objevte nové horizonty příběhového umění.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: