Značka: Comics Centrum

Ú.P.V.O. 12: Žabí válka

499 Kč
Skladem

Ú.P.V.O. 12: Žabí válka

Prozkoumejte napínavý příběh, kde Ú.P.V.O. spojuje své síly s armádou v boji proti nezastavitelné hrozbě žabího moru. Staňte se součástí pátrací mise po žabích hnízdech, která vás zavede na místa tak bizarní, že vám příběh nedá spát.

Autor Ilustrace Vazba ISBN
Mike Mignola a John Arcudi Herb Trimpe, Guy Davis, John Severin, Peter Snejbjerg a Karl Moline Vázaná 978-80-7652-033-2
Kategorie: Hellboy
Počet stran: 144
Formát: 158 x 239

Ú.P.V.O. 12: Žabí válka

Prozkoumejte napínavý příběh, kde Ú.P.V.O. spojuje své síly s armádou v boji proti nezastavitelné hrozbě žabího moru. Staňte se součástí pátrací mise po žabích hnízdech, která vás zavede na místa tak bizarní, že vám příběh nedá spát. Od opuštěné lodi až po shromáždění plné tajemství, každá stránka knihy vás vtáhne hlouběji do nebezpečného dobrodružství, kde každý krok může znamenat rozdíl mezi vítězstvím a katastrofou.

Příběh plný napětí a objevů

Vydajte se na cestu s Hellboyem a jeho týmem, kteří se nebojí čelit temnotě. Objevte znovu místo, kde to všechno začalo – v ruinách kdysi velkolepého sídla Cavendish Hall. Cítěte napětí v každém slově, jak tým Ú.P.V.O. odkrývá pravdu za děsivými událostmi, které formovaly současný boj proti žabím monstrům. Tato kniha je plná zvratů a nečekaných momentů, které vás připoutají k příběhu až do jeho dramatického finále.

Objekt touhy pro fanoušky komiksu

Nenechte si ujít šanci vlastnit kousek komiksové historie, který rozšíří vaši sbírku o další skvělý přírůstek. Ú.P.V.O. 12: Žabí válka je nejen napínavým příběhem, ale také vizuálním uměleckým dílem, které obohatí vaši knihovnu. Cítěte vzrušení s každým obrázkem, který vám přibližuje svět plný temnoty a hrdinství. Tato kniha je dokonalým dárkem pro každého, kdo miluje komiksy, akční příběhy a nekonečnou fantazii.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: