Značka: Comics Centrum

Ú.P.V.O. 5: Černý plamen

499 Kč
Skladem

Ú.P.V.O. 5: Černý plamen

Vstupte do světa, kde paranormální je normální a kde každá stránka odkrývá hlubší vrstvy záhad. Ú.P.V.O. 5: Černý plamen je nejen kniha, je to portál do temného koutu historie, který se vine jako Žabí mor přes srdce Ameriky. Sevřete pevně do ruky a připravte se na cestu, kde se potýkáte s tragédií za tragédií a odhalujete dávné zlo, které hrozí zánikem lidstva.

Autor Ilustrace Vazba ISBN
Mike Mignola a John Arcudi Guy Davis Vázaná 978-80-7652-072-1
Kategorie: Hellboy
Počet stran: 176
Formát: 158 x 239

Ú.P.V.O. 5: Černý plamen

Vstupte do světa, kde paranormální je normální a kde každá stránka odkrývá hlubší vrstvy záhad. Ú.P.V.O. 5: Černý plamen je nejen kniha, je to portál do temného koutu historie, který se vine jako Žabí mor přes srdce Ameriky. Sevřete pevně do ruky a připravte se na cestu, kde se potýkáte s tragédií za tragédií a odhalujete dávné zlo, které hrozí zánikem lidstva. Tento díl je klíčovým mezníkem v sérii, který navždy změní Úřad paranormálního výzkumu a obrany.

Liz Shermanová a Zvěstovatelé Apokalypsy

Pojďte prozkoumat hluboké a znepokojující sny Liz Shermanové, jedné z nejzáhadnějších postav Ú.P.V.O. Její příběh vás vtáhne do spleti emocí a tajemných vizí, které signalizují blížící se zkázu. Tento svazek je skvělou volbou pro ty, kdo hledají silné ženské charaktery a příběhy o vnitřním boji a překonávání osobních démonů. Liz je více než jen postava – je symbolem odvahy v tváři neznámého.

Zinco a Návrat Zla

Připravte se na napínavý souboj dobra proti zlu, kdy se společnost Zinco snaží oživit dávného nepřítele Ú.P.V.O. Zlo není nikdy mrtvé, jen čeká na správnou chvíli — a ta právě přichází. Tato kniha je dokonalým vyvrcholením boje proti silám, které přesahují běžné pochopení. Je to boj, ve kterém je každý tah důležitý a kde se minulost proplétá s přítomností, aby rozhodla o budoucnosti lidstva.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: