Značka: Comics Centrum

Ú.P.V.O. 14: Král strachu

499 Kč
Skladem

Ú.P.V.O. 14: Král strachu

Objevte napínavou závěrečnou kapitolu "Spálené země" v Ú.P.V.O. 14: Král strachu. Přidejte se k Liz Shermanové a Abe Sapienovi, kteří čelí mocnému Králi strachu a rozkrývají osudové tajemství.

Autor Ilustrace Vazba ISBN
Mike Mignola a John Arcudi Guy Davis Vázaná 978-80-7652-059-2
Kategorie: Hellboy
Počet stran: 144
Formát: 158 x 239

Ú.P.V.O. 14: Král strachu

Objevte napínavou závěrečnou kapitolu "Spálené země" v Ú.P.V.O. 14: Král strachu. Přidejte se k Liz Shermanové a Abe Sapienovi, kteří čelí mocnému Králi strachu a rozkrývají osudové tajemství. Sledujte, jak hrdinové Úřadu pro paranormální výzkum a obranu bojují proti předpovědím apokalypsy a snaží se zachránit svět před ničivými žabími netvory. Tento komiks je nejen závěrem napínavé série, ale i klíčem k nečekaným zvratům.

Epické Bitvy a Mystické Odhalení

Ú.P.V.O. 14: Král strachu přináší nejen akční scény plné bojů, ale také hluboké mystické momenty, které překlenou celou trilogii. Připravte se na boj s nepřáteli, kteří se zdáli být nezničitelní, a buďte svědky odhalení, které vše mění. Tato kniha je dokonalou volbou pro fanoušky fantasy, komiksových adaptací a temných hrdinských příběhů. Ponořte se do světa, kde se realita mísí s paranormálním a osud světa visí na vlásku.

Exkluzivní Vydání s Nečekaným Rozuzlením

Nechejte se vtáhnout do závěrečného dílu, který je nejen vrcholem epické série, ale i limitované edice, která je must-have pro každého sběratele. Král strachu není jen obyčejným padouchem – je to postava, která vás donutí přemýšlet o hranicích dobra a zla. Dopřejte si komiks, jenž spojí všechny nitky příběhu a nabídne uspokojení po dlouhém očekávání.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: